A VBS Group Europe Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Megbízóink és ügyfeleink a magyarországi kereskedelmi bankok, Magyarország vezető IT cégei, Magyarországon működő hazai és külföldi tulajdonú vezető iparvállalatai. Projektjeink hosszú távon biztosítanak munka és fejlődési lehetőséget leendő kollégáink számára.

A leendő munkatárs projektjeink elemzői – tervezői feladatait látja el. A sikeres pályázó aktívan részt vesz informatikai megoldások kidolgozásában, valamint felügyeli a fejlesztési folyamatokat (igények egyeztetése, megrendelése, átadása, stb). Kapcsolatot tart a felhasználói, üzleti területekkel, informatikai szállítókkal, társrendszerek szakértőivel. A jövendőbeli kolléga segít felmérni és rendszerezni az üzleti és technikai követelményeket. Segíti a fejlesztők munkáját; interfész specifikációkat készít. Elvégzi a fejlesztői teszteket és támogatja a felhasználókat.

Üzleti elemző - tervező

Ellátandó feladatok:

  • Részvétel pénzügyi informatikai rendszerek bevezetési projektjeiben a következő feladatok mentén:
    • A bevezetendő rendszer részletes üzleti specifikációjának összeállítása
    • A bevezetendő rendszer más rendszerekhez való kapcsolatainak megtervezése (vállalati
      architektúrába történő elhelyezés, üzleti folyamat és adatfolyam megtervezése)
    • A bevezetendő rendszer részletes logikai rendszertervének elkészítése
    • A kialakított rendszer funkcionális tesztelése, a felhasználók támogatása a felhasználói, üzleti
      tesztelésben
    • Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások tartása, a rendszer felhasználói
      dokumentációjának elkészítése
  • Pre-sales feladatok ellátása: bemutatók tartása, részvétel szakmai ajánlatok elkészítésében

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Informatikai vagy közgazdasági egyetemi végzettség (előnyt jelent az info-közgazdász diploma)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • 5 év releváns gyakorlati tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Egyéb elvárások:

  • Részvétel üzleti célú informatikai rendszerek bevezetésében nagyvállalati környezetben

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi tervezési, pénzintézeti riporting, adattárház projektben való részvétel.
  • Egy üzleti terület (pl. számvitel, kontrolling) ismerete
  • Korábbi több éves szervezői, elemzői tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Motiváló környezet, dinamikus csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Ipari, pénzügyi és ITC ügyfeleinknél Budapesten és külföldi projektjeinken

VBS Cégbemutató