A VBS Group Europe Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Megbízóink és ügyfeleink a magyarországi kereskedelmi bankok, Magyarország vezető IT cégei, Magyarországon működő hazai és külföldi tulajdonú vezető iparvállalatai. Projektjeink hosszú távon biztosítanak munka és fejlődési lehetőséget leendő kollégáink számára.

A leendő munkatárs banki üzleti intelligencia projektjeink projektvezetői feladatait látja el. A sikeres pályázó aktívan részt vesz a projektek kidolgozásában, vezetésében, adminisztrációjában és auditálásában. Kapcsolatot tart az ügyfelekkel, felhasználói, üzleti területekkel. Együttműködik a társprojektek vezetőivel valamint szakértőivel.

Szenior projektvezető

Ellátandó feladatok:

Projektvezetői feladatok hazai, valamint opcionálisan nemzetközi projektekben:

  • Projektek tervezése: ütem, erőforrás-, és költségterv készítése
  • Projektek napi szintű operatív vezetése:
    • Projekttagok számára feladatok kiadása és számonkérése
    • Folyamatos személyes jelenlét ügyfeleknél, kapcsolattartása partnerekkel, folyamatos kommunikáció az ügyfél és a saját stakeholderek felé
    • Heti szintű projektstátuszok tartása, felsővezetői projektjelentések készítése
    • Projektdokumentációk készítése
    • Projektterjedelem kezelése, költségterv tartása, heti és havi szintű nyomon követése
  • Ajánlatok készítésének vezetése, tárgyalás partnerekkel a feladatok elosztásáról, szakmai tartalom kialakításának vezetése
  • Prezentációk, oktatások tartása
  • Junior projektvezetők, szakmai vezetők támogatása

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
    • Közgazdász vagy informatikai végzettség (előnyt jelent az info-közgazdász diploma
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Legalább 5 éves IT projektmenedzsment tapasztalat
  • Projektvezetési módszertanok ismerete (PMP, IPMA, PRINCE2)
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Egyéb elvárások:

  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunka
  • Gyors tanulási képesség
  • Rugalmasság és gyorsaság a feladatvégzés során
  • Határozottság
  • Stressz tűrő képesség
  • Pontosság, precizitás az adminisztrációs feladatoknál

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat nemzetközi és / vagy BI és projektek vezetésében
  • Legalább 2 db, 1 évnél hosszabb, 10 főt meghaladó és /vagy több alvállalkozót igénybe vevő projekt vezetése

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Motiváló környezet, dinamikus csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Banki, pénzintézeti, valamint ITC ügyfeleinknél Budapesten, valamint opcionálisan külföldön

VBS Cégbemutató