A VBS Group Europe Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Megbízóink és ügyfeleink a magyarországi kereskedelmi bankok, Magyarország vezető IT cégei, Magyarországon működő hazai és külföldi tulajdonú vezető iparvállalatai. Projektjeink hosszú távon biztosítanak munka és fejlődési lehetőséget leendő kollégáink számára.

A leendő munkatárs nagyvállalati rendszerek, valamint adattárház fejlesztési projektjeinken SAS fejlesztőként vesz részt. Elvégzi a rendszertervekben meghatározott fejlesztési, valamint a fejlesztői és integrációs tesztelési feladatokat és elkészíti a szükséges dokumentációkat.

SAS fejlesztő

Ellátandó feladatok:

  • ETL-ek fejlesztése és tesztelése
  • riportok fejlesztése és tesztelése
  • OLAP kockák fejlesztése és tesztelése.
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Integrációs tesztek elvégzése
  • Programverziók kezelése

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Informatikai vagy mérnöki egyetemi végzettség
  • SAS nyelv ismerete (SAS Base) gyakorlati szinten.

Előny:

  • SQL gyakorlat. PL/SQL ismeret/gyakorlat előny.
  • Banki, telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelv minimum középszintű szintű ismerete
  • BI és riporting eszközök ismerete (pl. SAS, Oracle BI, MSSQL SSRS, SSAS, Cognos, Business
    Objects, Tableau, Qlickview)

Egyéb elvárások:

  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Motiváló környezet, dinamikus csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Banki, pénzintézeti, valamint ITC ügyfeleinknél Budapesten

VBS Cégbemutató