A VBS Group Europe Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Megbízóink és ügyfeleink a magyarországi kereskedelmi bankok, Magyarország vezető IT cégei, Magyarországon működő hazai és külföldi tulajdonú vezető iparvállalatai. Projektjeink hosszú távon biztosítanak munka és fejlődési lehetőséget leendő kollégáink számára.

A leendő munkatárs banki üzleti intelligencia projektjeink szervezői és szakértői feladatait látja el. A sikeres pályázó aktívan részt vesz informatikai megoldások kidolgozásában, valamint felügyeli a fejlesztési folyamatokat (igények egyeztetése, megrendelése, átadása, stb). Kapcsolatot tart a felhasználói, üzleti területekkel és a társrendszerek szakértőivel.

Kockázatkezelési szakértő

Ellátandó feladatok:

  • Banki projektekben hitel és/vagy piaci kockázatkezelési szakértelmet igénylő feladatok ellátása
  • Üzleti specifikációk, logikai rendszertervek készítése
  • Fejlesztési tevékenység támogatása, funkcionális tesztelés vezetése, felhasználói tesztelés támogatása, belső és külső oktatás
  • Projektek szakmai támogatása és vezetése
  • Pre-sales feladatok ellátása: bemutatók tartása, szakmai ajánlatok készítése.

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Legalább 5 év releváns gyakorlati tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Egyéb elvárások:

  • Basel III hitelkockázat-kezelési és / vagy likviditási projektekben való részvétel
  • Basel III/CRD IV szabályozás ismerete

Előnyt jelent:

  • Közgazdasági végzettség mellett informatikai, műszaki végzettség is,
  • Konkrét kockázatkezelési rendszer ismerete: pl.: SAS CRMS, SAS Risk Dimension, Creditron, Varitron, Fermat
  • Korábbi kockázatkezeléssel kapcsolatos bevezetési projektben szakmai vezető szerep betöltése

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Motiváló környezet, dinamikus csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Banki, pénzintézeti projektjeinken Budapesten és külföldön

VBS Cégbemutató