A VBS Group Europe Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Megbízóink és ügyfeleink a magyarországi kereskedelmi bankok, Magyarország vezető IT cégei, Magyarországon működő hazai és külföldi tulajdonú vezető iparvállalatai. Projektjeink hosszú távon biztosítanak munka és fejlődési lehetőséget leendő kollégáink számára.

A leendő munkatárs BigData környezetben megvalósított real-time rendszerek fejlesztési projektjeinken fejlesztőként vesz részt. Részt vesz a rendszerek tervezésében, elvégzi a rendszertervekben meghatározott fejlesztési, valamint a fejlesztői és integrációs tesztelési feladatokat és elkészíti a szükséges dokumentációkat.

Big Data fejlesztő

Ellátandó feladatok:

  • Nagyvállalati real-time és near real-time rendszerek fejlesztésében való részvétel, elsősorban Elastic Stack környezetben.
  • Performancia kritikus, skálázható eljárások fejlesztése, Java, Python, Ruby programnyelvek
    használatával.

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Elastic Stack környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
  • BigData technológiák alkalmazásában szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Nyitottság új BigData alapú fejlesztési technológiák, kapcsolódó programnyelvek elsajátítására, alkalmazására
  • Elemzői képesség, adat transzformációk felmérésében szerzett tapasztalat
    Hatékony fejlesztői munka
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel

Egyéb elvárások:

  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Üzleti intelligencia megoldások ismerete

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Motiváló környezet, dinamikus csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: ITC és pénzintézeti ügyfeleinknél Budapesten

VBS Cégbemutató