A VBS Group Europe Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Megbízóink a top 10 magyarországi kereskedelmi bankok és Magyarország vezető IT cégei. Projektjeink hosszú távon biztosítanak munka és fejlődési lehetőséget leendő kollégáink számára.

A leendő munkatárs projektjeink rendszer architekt feladatait látja el. A sikeres pályázó aktívan részt vesz BI informatikai megoldások kidolgozásában (rendszerkapcsolatok kiépítése, jogosultság kezelés, verziókezelés, naplózás, release menedzsment, üzemeltetési feladatok, stb.) Kapcsolatot tart a bank IT architekt és üzemeltető szakembereivel. A jövendőbeli kolléga segít felmérni és rendszerezni a technikai és rendszer követelményeket, architektúra tervet készít, támogatja az IT megoldás implementálását, üzembe helyezését, fejlesztők munkáját.

BI architekt

Ellátandó feladatok:

  • Részvétel banki BI informatikai rendszerek bevezetési projektjeiben a következő feladatok mentén:
    • A bevezetendő BI rendszer részletes architektúra terv elkészítése
    • A bevezetendő BI rendszer részletes technikai specifikációjának összeállítása
    • A bevezetendő BI rendszer más rendszerekhez való kapcsolatainak megtervezése (vállalati
      architektúrába történő elhelyezés, üzleti folyamat és adatfolyam megtervezése)
    • A kialakított BI rendszer bevezetése, telepítésének támogatása, konfigurálása, testre szabása
    • Telepítési, üzemeltetési dokumentációk készítése
  • BI innovációs és pre-sales feladatok ellátása: termék menedzsment, részvétel szakmai ajánlatok architektúra terv részének elkészítésében

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Informatikai egyetemi végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Legalább 3 év releváns gyakorlati tapasztalat BI területen
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Egyéb elvárások:

  • Részvétel üzleti célú informatikai rendszerek bevezetésében nagyvállalati környezetben
  • SAS, Oracle, vagy Microsoft BI platform ismeret

Előnyt jelent:

  • Pénzintézeti riporting, adattárház, adatpiac, adattisztítás projektben való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Motiváló környezet, dinamikus csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Ipari, pénzügyi és ITC ügyfeleinknél Budapesten.

VBS Cégbemutató