A VBS Group Europe Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Megbízóink és ügyfeleink a magyarországi kereskedelmi bankok, Magyarország vezető IT cégei, Magyarországon működő hazai és külföldi tulajdonú vezető iparvállalatai. Projektjeink hosszú távon biztosítanak munka és fejlődési lehetőséget leendő kollégáink számára.

A leendő munkatárs banki ügyfeleinknél kötelező jelentéskészítési (jelszolg) támogatói és szakértői feladatokat lát el. A sikeres pályázó aktívan részt vesz a jelentésszolgálati osztály napi munkájában, jelentések értelmezésében, specifikálásában, tesztelésében és töltésében (igények egyeztetése és értelmezése, megrendelése, átadása, stb). Kapcsolatot tart más banki felhasználói, üzleti területekkel és a társrendszerek szakértőivel.

Banki jelentésszolgálati szakértő

Ellátandó feladatok:

  • Banki jelszolg projektekben számviteli szakértelmet igénylő feladatok ellátása
  • Üzleti specifikációk, logikai rendszertervek készítése
  • Fejlesztési tevékenység támogatása, funkcionális tesztelés vezetése, felhasználói tesztelés támogatása, belső és külső oktatás
  • Jelentésszolgálat napi szintű operatív támogatása T&M alapon
  • Projektek szakmai támogatása

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Legalább 5 év releváns (banki számviteli, jelentésszolgálati) gyakorlati tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Egyéb elvárások:

  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Könyvelői vagy könyvvizsgálói képesítésmegléte

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Motiváló környezet, dinamikus csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Banki, pénzintézeti projektjeinken Budapesten

VBS Cégbemutató